POZNAJ OFERTĘ
NADNOTECKIEGO PARKU PRZEMYSŁOWEGO
W PATERKU

Firma MFlex, która w 2017 roku zawarła umowę na dzierżawę terenów inwestycyjnych z Gminą Nakło nad Notecią poszukuje ambitne osoby do pracy na stanowiskach:

Dnia 10.12.2018 r. Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią Sławomir Napierała zawarł umowę dzierżawy z kolejnym Inwestorem tj. firmą Igopol Krzysztof Stanecki z siedzibą w Paterku. Przedmiotem umowy była nieruchomość o pow. ok. 1666 mkw zlokalizowana w Nadnoteckim Parku Przemysłowym w Paterku.

Dnia 25.02.2019 r. Burmistrz Miasta i Gminy Sławomir Napierała zawarł kolejną umowę na dzierżawę terenów inwestycyjnych o powierzchni 0,4000 ha w Nadnoteckim Parku Przemysłowym w Paterku. Nowym inwestorem stała się firma „FHU MIX Krzysztof Bojanowski”, który jest właścicielem marki Novimas. Firma jest producentem mieszanek przyprawowych i preparatów funkcjonalnych dla przemysłu spożywczego.

Dnia 12.12.208 r. w Nakielskim Ośrodku Kultury w Nakle nad Notecią odbyła się konferencja pt. „Inwestuj w gminie Nakło z zyskiem dla firmy”.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Miasto i Gmina Nakło nad Notecią zapraszają na spotkanie informacyjne pn. "Jak pozyskać finansowanie na działania inwestycyjne oraz ekspresowe", dotyczące realizowanych projektów dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w ramach Regionalanego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014 - 2020.

Strona 1 z 5