PSI Logo Kolor2 1      logo psse pl nowe  

POZNAJ OFERTĘ
NADNOTECKIEGO PARKU PRZEMYSŁOWEGO
W PATERKU
Szanowni Państwo,
Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza Państwa na bezpłatne szkolenie online pt. "Instrumenty wsparcia dla przyszłych przedsiębiorców", które odbędzie się 11.12.2020 r., w godz. 10.00-12.00. Wydarzenie odbędzie się w ramach programu "Akcja Akceleracja!".

Szanowni Państwo,

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na spotkanie informacyjne online, dotyczące Funduszu Wsparcia Inwestycyjnego COVID-19 dla przedsiębiorców z powiatu nakielskiego.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o. serdecznie zaprasza do uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu online pn.: "Trzy odsłony Tarczy Antykryzysowej - ulgi i świadczenia ZUS". Wydarzenie odbędzie się dnia 08.06.2020 r. w godz. od 10.00 do 11.30.

Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo kilkając w link - film.

Szanowni Państwo !

Drodzy Przedsiębiorcy: Prosimy o informacje w sprawie Państwa  zasobów, które możecie przekazać innym i prosimy o przekazanie tego apelu dalej!

Strona 1 z 9


Projekt "Uzbrojenie terenu Parku Przemysłowego w Paterku - Etap I" jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013.