PSI PSSE  

POZNAJ OFERTĘ
NADNOTECKIEGO PARKU PRZEMYSŁOWEGO
W PATERKU

Szanowni Państwo,

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na spotkanie informacyjne online, dotyczące Funduszu Wsparcia Inwestycyjnego COVID-19 dla przedsiębiorców z powiatu nakielskiego.

Spotkanie odbędzie się 16 października o godzinie 10.00. W ramach projektu udzielimy wsparcia finansowego dla mikro, małym i średnim przedsiębiorcom z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy będą mogli wnioskować o granty w ramach dwóch schematów. Pierwszy to środki na wprowadzenie nowych produktów lub usług lub dostosowanie formy ich prowadzenia tak, by firma wciąż mogła funkcjonować w nowej rzeczywistości (maksymalnie 60 000 zł). Drugi kierowany jest do mikro przedsiębiorców i umożliwia im zakup urządzeń filtrujących powietrze do punktów handlowo-usługowych.

Co ważne, w ramach naboru nr 3/FWI/2020 możliwe jest wnioskowanie o dofinansowanie w ramach schematu pierwszego lub schematu pierwszego łącznie ze schematem trzecim.

Rejestracja na spotkanie: LINK

Zarejestrowane osoby przed spotkaniem otrzymają odpowiedni link stanowiący zaproszenie do udziału w spotkaniu za pośrednictwem platformy Microsoft Teams - potrzebny będzie komputer/tablet/telefon z dostępem do internetu oraz słuchawki/głośniki.

Nabór, o którym będzie mowa na spotkaniu, rozpocznie się 21.10.2020 r. i potrwa do wyczerpania 100% alokacji przeznaczonych na niego środków, nie dłużej niż do 27.10.2020 r. Nabór odbywa całkowicie online.

Źródło: Torińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.