PSI PSSE  

POZNAJ OFERTĘ
NADNOTECKIEGO PARKU PRZEMYSŁOWEGO
W PATERKU

Szanowni Państwo,

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Urząd Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią oraz Bank Gospodarstwa Krajowego organizują webinarium na temat wsparcia dla przedsiębiorców z całego powiatu nakielskiego.

Od 2018 r., po wejściu w życie Ustawy o wspieraniu nowych inwestycji, przedsiębiorcy mogą ubiegać się o zwolnienie z podatku dochodowego na 12 lub 15 lat z uwagi na nowy projekt inwestycyjny (m.in. z racji budowy nowego zakładu, modernizacji już istniejącego czy zwiększenia zdolności produkcyjnych przez zakup nowych maszyn) niezależnie od swojej lokalizacji oraz wielkości przedsiębiorstwa. Pomorska SSE przedstawi możliwości związane z tą ustawą. Ponadto Bank Gospodarstwa Krajowego przybliży swoją ofertę wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Webinarium odbędzie się we wtorek 30 marca o godzinie 10:00 dzięki łatwej w obsłudze aplikacji MS Teams. Szczegółowy program wydarzenia został załączony do wiadomości. Eksperci będą dostępni dla uczestników webinarium również po jego zakończeniu. Udział jest bezpłatny.

Zapisy na wydarzenie przyjmujemy pod adresem:

k.adamska@strefa.gda.pl

Link do spotkania zostanie przesłany na adres podany w zgłoszeniu

webinarium